Order Picker w JUMBO| Holandia

Wszystkie regiony  |   3 dni temu   |  Numer ogłoszenia: 193661
  • Stanowisko:Order Picker w JUMBO| Holandia
  • Branża:Inne
Sektor – logistyka
Wynagrodzenie - EUR €14.07/Hr.
Zatrudnienie - Umowa o pracę tymczasową na cały etat
Języki – niderlandzki, angielski

Znajdź swoją szansę na pracę w Holandii bez wymaganego doświadczenia! Skorzystaj z naszej agencji, aby dostać się do Jumbo. Oferta dla kobiet i mężczyzn!

Praca w Jumbo oferuje elastyczny grafik od poniedziałku do soboty, z możliwością pracy także w niedziele. System pracy obejmuje 3- lub 4-zmiany, od 05:00 do 23:00. Dodatki do wynagrodzenia są atrakcyjne, a po przepracowaniu 288 godzin przysługuje podwyżka. Pracownicy uczestniczą w 2/3-dniowym szkoleniu, poznając procesy magazynowe. Istnieje możliwość szkoleń na wózki Reach Truck oraz lekcji języka niderlandzkiego.

W popołudniowej zmianie oferowany jest kupon na obiad. Dołącz do dynamicznego zespołu w Jumbo!Wybierając nasze biuro, dostaniesz umowę o pracę tymczasową z holenderskimi warunkami, obejmującą z góry ustalone godziny (co najmniej 112 godzin pracy miesięcznie)!

Obowiązki Order picekra:
Zbieranie pudełek
Zbieranie paczek
Podnoszenie paczek o dużej wadze
Umieszczanie paczek w kontenerach
Przygotowanie zapasów

Agencja pracy OTTO oferuje:
Terminowe płatności
Program lojalnościowy
Cotygodniowe wypłaty
Rekrutacja online
Zorganizowane zakwaterowanie
Aplikacja myOTTO
Gwarantowane godziny pracy
Helpdesk 24/7
Transport do/z pracy
Ubezpieczenie zdrowotne

Wymagania
Dobra sprawność fizyczna
Podstawowa znajomość j. niderlandzkiego (cyfry)
Chęć pracy w systemie zmianowym
Dostępność na dłuższy okres
Znajomość j. angielskiego

O firmie
Jumbo to wyjątkowa sieć supermarketów ciesząca się dużą popularnością w Holandii. Posiadają ponad 600 sklepów i centrów dystrybucyjnych rozlokowanych w całym kraju. Co wyróżnia ich magazyny? Zaawansowana automatyzacja procesów, co przekłada się na szybkie i efektywne dostawy do supermarketów Jumbo.
  • Miejsce pracy:
    Oss

Wyślij swoją aplikację za pomocą poniższego formularza

Telefon
+3X XXX XXX [Pokaż]

  • Odsłon: 30