PRACA BEZ POŚREDNIKA, PRACOWNIK MONTAŻU

Brabancja Północna  |   25-06-2024 14:50   |  Numer ogłoszenia: 193589
  • Stanowisko:montażownia
  • Branża:Przemysł
36-38 godzin/ tydzień (liczba godzin do konsultacji). Możesz pracować na dwie zmiany pon-pt, o 6:00-14:30/14:15-23:00. Ewent. w sob 6:00-12:00.  Język: polski Stanowisko:  montażownia
Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony bezpośrednio w Tilbox BV.
Pierwszego dnia zostaniesz przeszkolony po polsku w zakresie czynności roboczych i procedur bezpieczeństwa.

Jesteśmy Tilbox, dostawca powierzchni magazynowych na i pod ciężarówkami i przyczepami. Od 1994 roku skupiamy się na tworzeniu wysokiej jakości innowacyjnych skrzyń nawierzchniowych i podkonstrukcyjnych dla branży motoryzacyjnej, transportowej i logistycznej. Sami produkujemy nasze produkty i specjalizujemy się w tym. Jako lider rynku w swoim segmencie obsługujemy niezliczoną ilość zadowolonych klientów w całej Europie.

Nasze skrzynki górne i dolne spełniają najwyższe wymagania w zakresie bezpieczeństwa, designu i funkcjonalności. Produkty z naszej bogatej oferty charakteryzują się innowacyjnością i wysoką jakością, a wszystko to w konkurencyjnej cenie. U nas każdy znajdzie odpowiednie rozwiązanie, aby optymalnie wykorzystać dostępną przestrzeń!

  • Miejsce pracy:
    TILBOX BV w Valkenswaard
  • Opis stanowiska:
    Wykańczanie skrzyń (montaż drzwi, zamków, modułów szuflad). Szczotkowanie i polerowanie skrzynek ze stali nierdzewne. Porządek i czystość to twoja wizytówka. Pracujesz dokładnie i stawiasz jakość na pierwszym miejscu. Możesz z łatwością przeczytać (techniczny) rysunek roboczy.
  • Wymagania:
    Umiejętność czytania i interpretacji rysunków technicznych. Posiadasz doświadczenie jako pracownik montażu. Prawo jazdy (mile widziane). Dyspozycyjność do pracy przez dłuższy okres czasu
    Mieszkanie i dojazd w pobliżu Valkenswaard
  • Oferujemy:
    Dostęp poprzez aplikację mobilną do Twoich dokumentów związanych z zatrudnieniem (paski wypłat, umowa, rozliczenia roczne, godziny). Płatności na czas bezpośrednio na Twoje konto. Gwarantowane godziny pracy. Pomoc/ wsparcie w jęz. polskim. Kontrakt o pracę bezpośrednio w Tilbox BV. Zwrot kosztów transportu 0,23 euro/km. Program emerytalny w funduszu emerytalnym Metal i Technika. Rocznie 25 dni wakacyjnych i 13 atv-dni. Umiejętność ma tutaj ogromne znaczenie! Chętnie inwestujemy w naszych pracowników, więc przystąp do nowych szkoleń lub kursów. Możliwość nawiązania długoterminowej współpracy. Imprezy integracyjne i wypady po pracy, takie jak grill, turniej rzutek, drinki, Mikołajki i wspólne wyjścia na kolację. Bezpłatna sala fitness Tilfit po pracy. Stołówka z możliwością samodzielnego przygotowywania posiłków (lodówka/ mikrofalówka), ze stołem do gry w piłkarzyki i tarczą do darta, gdzie spotykają się wszyscy. Codziennie świeże owoce i pyszna kawa ziarnista. Zapewniona odzież robocza.

Zobacz więcej zdjęć

Wyślij swoją aplikację za pomocą poniższego formularza

Telefon
04X XXX XXX [Pokaż]

  • Odsłon: 15