Pracownik produkcji w Huisman Non-Ferro Metaal B.V

Wszystkie regiony  |   25-06-2024 11:35   |  Numer ogłoszenia: 193567
  • Stanowisko:Pracownik produkcji w Huisman Non-Ferro Metaal B.V
  • Branża:Inne
Wynagrodzenie
€14,10 za godzinę

Akceptowane języki
niderlandzki, angielski

Branża
Produkcja

Miejsce pracy
Neunen, Holandia

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na czas określony

O ofercie
Huisman Non-Ferro Metaal B.V. (HNF) produkuje szeroką gamę produktów odlewniczych dla wielu klientów. Każdemu odlewanemu produktowi poświęcana jest pełna uwaga. Dobrze wyszkoleni i entuzjastyczni pracownicy gwarantują długoterminowe relacje z klientami.
Jako pracownik produkcji będziesz odpowiedzialny za odlewanie i wykańczanie produktów. Będziesz zajmował się wykańczaniem produktów przy użyciu zarówno dużych, jak i małych pilników. Będziesz sprawdzać, czy dany produkt jest gotowy do wysyłki na zamówienie klienta. Odlewnictwo jest niezwykle wszechstronną i uniwersalną techniką produkcji. Przykładowo, stosowanie rdzeni piaskowych lub stalowych daje większą swobodę w kształtowaniu wewnętrznego kształtu odlewu i ważne jest, aby odlewanie i wykańczanie było wykonywane z precyzją, aby uniknąć uszkodzeń produktu. Zazwyczaj pracownicy produkcji wytwarzają około 60/70 produktów na godzinę.
Będziesz pracować na jedną zmianę, od poniedziałku do piątku, od 7:00 do 15:30 na dziale odlewania oraz od 7:00 do 15:45 na dziale produkcji końcowej. Będziesz pracować 40 godzin tygodniowo.
Pierwszego dnia zostaniesz przeszkolony przez doświadczoną osobę z firmy, która pokaże Ci zasady pracy, zapozna Cię z Twoim stanowiskiem oraz procesem i procedurami bezpieczeństwa. Dołącz do zespołu wspaniałych ludzi jako pracownik produkcji!

Benefity
Płatności na czas
Płatności tygodniowe
Gwarantowane godziny pracy
Zorganizowane zakwaterowanie
Transport do/z pracy
Ubezpieczenie zdrowotne
Program lojalnościowy
Rekrutacja online
Aplikacja MyOTTO
Pomoc 24/7

Obowiązki
Odlewanie produktów
Wykańczanie produktów
Sprawdzanie jakości
Praca przy użyciu narzędzi ręcznych
Praca przy użyciu elektronarzędzi

Wymagania
Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
Ważne jest, aby mieć doświadczenie jako stolarz, szlifierz lub pracownik z branży metalurgicznej
Dostępny przez dłuższy czas
Motywacja do pracy w firmie
Posiadanie ważnego prawa jazdy (kategoria B)
Znajomość języka angielskiego i/lub holenderskiego

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do OTTO Work Force Recruitment sp. z o.o. z siedzibą: u. Szwedzka 5, Bielany Wrocławskie, 55-040 Kobierzyce wpisaną do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy KRS pod numerem KRS 0000365511, NIP 8961508583, REGON 021351810, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem: 23365; kapitał zakładowy: 3 683 550,00 ZŁ   (dalej zwany Administratorem) zgadzasz się na przetwarzanie przez Administratora Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: mojedane(małpa)ottoworkforce.pl.
  • Miejsce pracy:

Wyślij swoją aplikację za pomocą poniższego formularza

Telefon
71X XXX XXX [Pokaż]

  • Odsłon: 35