Rozładunek kontenerów 14,68 euro brutto

Brabancja Północna, Moerdijk  |   2 dni temu   |  Numer ogłoszenia: 193225
  • Stanowisko:Przemysł
  • Branża:Przemysł
14,68 euro brutto rozładunek kontenerów- praca bez znajomości języka!
  • Miejsce pracy:
    Moerdijk
  • Opis stanowiska:
    Praca polega na rozładowywaniu kontenerów z paczkami o różnych gabarytach od małych do dużych i ciężkich (asortyment sklepu LIDL- bez artykułów spożywczych!)

    Paczki wykładane są na palety ręcznie, następnie stretchowane i odkładane na wyznaczone miejsce.

    Praca odbywa się w grupach dwuosobowych.
  • Wymagania:
    - chęć do podjęcia pracy na dłuższy okres- minimum 3 miesiące,

    - chęć do prac fizycznych- musisz dobrze czuć się w takich pracach i być na nie przygotowany,

    - mile widziane prawo jazdy kategorii B- ale nie jest wymagane!
  • Oferujemy:
    - stawkę w wysokości 14,68 euro brutto/ godzinę- na stawkę składa się podstawa w wysokości 13,68 euro brutto/ godzinę plus dodatek 1 euro brutto do każdej godziny,
    - pomoc w zorganizowaniu transportu do biura (niezależnie czy jesteś w Polsce czy w Holandii),
    - opiekę polskiego koordynatora,
    - ubezpieczenie,
    - wypłaty tygodniowe,
    - zakwaterowanie w pokojach dwuosobowych,
    - dodatki zmianowe, wakacyjne!
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:Agencja Zatrudnienia Flexcraft od kilkunastu lat skutecznie kieruje polskich kandydatów do sprawdzonych, holenderskich firm. KRAZ 273

    Klauzula RODO
    Aplikując na stanowisko u pracodawcy zagranicznego wskazane w ofercie wyraża Pan/Pani zgodę na przetwarzanie danych osobowych pozyskanych w procesie rekrutacji.
    Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest
    Flexcraft Polska Sp. z o.o., ul. Budowlanych 66/1, 45-123 OPOLE

Wyślij swoją aplikację za pomocą poniższego formularza

Telefon
+4X XXX XXX [Pokaż]

  • Odsłon: 71