Praca na magazynie z oponami

Holandia Południowa, Hellevoetsluis  |   3 dni temu   |  Numer ogłoszenia: 193217
  • Stanowisko:Przemysł
  • Branża:Przemysł
Praca na magazynie z oponami- 13,68 euro brutto!
Bez stawki wiekowej!
Obecnie poszukujemy pracowników na stanowisko: pracownik magazynu

Posiadamy wiele różnych ofert pracy, m. in.: magazyn, produkcja, ogrodnictwo, przetwórstwo spożywcze, wózki widłowe i wiele innych.

Flexcraft sp. z o.o. jest międzynarodową Agencją Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 273.
  • Miejsce pracy:
    Hellevoetsluis
  • Opis stanowiska:
    Zakres obowiązków:- załadunek i rozładunek kontenerów z oponami, wewnątrz i na zewnątrz zakładu,
    - wykładanie i ściąganie opon z taśmociągu oraz układanie ich w metalowych boksach.
  • Wymagania:
    Wymagania:- chęci do pracy fizycznej,- motywacja!
  • Oferujemy:
    Oferujemy:- atrakcyjne stawki godzinowe
    – praca zmianowa, co wiąże się z dodatkami
    - stawka podstawowa to 13,68 euro brutto, plus dodatki
    - umowa o pracę tymczasową na długi okres czasu (minimum 3 miesiące),
    - transport do Holandii sprawdzonym przewoźnikiem
    - możliwość odroczonej płatności za przejazd,
    - pomoc w zorganizowaniu wszelkich formalności związanych z podjęciem zatrudnienia,
    - zakwaterowanie zgodne z normą SNF, w pokojach dwu lub jednoosobowych z dostępem do wifi,
    - dojazdy do pracy (rower lub samochód firmowy),
    - różnego rodzaju dodatki: dodatek urlopowy, wakacyjne (wypłacane zgodnie z CAO).
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:Klauzula RODO
    Aplikując na stanowisko u pracodawcy zagranicznego wskazane w ofercie wyraża Pan/Pani zgodę na przetwarzanie danych osobowych pozyskanych w procesie rekrutacji.
    Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Flexcraft Polska Sp. z o.o., ul. Budowlanych 66/1, 45-123 Opole, KRS: 0000091410, NIP: 7542709595, REGON: 532242211. Pani/Pana dane zbierane są w celu rekrutacji do pracy u pracodawcy zagranicznego. Ma Pani/Pana prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do żądania poprawienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania tych danych, prawo do przenoszenia danych, odwołania zgody, wyrażenia sprzeciwu. Szczegóły dotyczące przetwarzania dostępne są na stronie www.flexcraft.pl w zakładce ,,Informacje – RODO w Flexcraft Polska”.

Wyślij swoją aplikację za pomocą poniższego formularza

Telefon
+4X XXX XXX [Pokaż]

  • Odsłon: 41