testek

Praca Mechanik samochodów ciężarowych i naczep

Holandia Północna, Beverwijk  |   4 dni temu   |  Numer ogłoszenia: 192744
  • Stanowisko:Mechanik samochodów ciężarowych i naczep
  • Branża:Transport i Logistyka
Jesteśmy doświadczonym holenderskim dostawcą usług logistycznych, posiadającym bogatą ofertę z zakresu transportu drogowego i intermodalnego, logistyki magazynowej oraz usług terminala kontenerowego. Jako międzynarodowa firma oferujemy stabilne zatrudnienie. Zależy nam na najwyższej jakości świadczonych usług, dlatego stale podnosimy nasze kwalifikacje i pracujemy nad nowymi rozwiązaniami. Naszą ciężką pracę potwierdzają różnego rodzaju certyfikaty i uzyskane tytuły, w tym certyfikat ISO 28000:2007 i SQAS.
  • Miejsce pracy:
    Miejsce pracy: Beverwijk/ Holandia
  • Opis stanowiska:
    - praca w warsztacie na terenie bazy transportowej
    - podstawowe naprawy samochodów i naczep takie jak:
    - naprawa układów hamulcowych i pneumatycznych
    - wymiana filtrów i oleju, spawanie/cięcie)
    - utrzymywanie porządku na terenie warsztatu
    - odpowiedzialność za powierzone mienie i zadania
  • Wymagania:
    Wymagamy i doceniamy:
    - doświadczenie w mechanice pojazdów ciężarowych
    - udokumentowane w cv doświadczenie na ww stanowisku
    - znajomość języka niemieckiego lub angielskiego w stopniu
    - komunikatywnym
    - komunikatywność
    - samodzielność
    - prawo jazdy kategorii B, własny samochód na dojazd z miejsca
    - zakwaterowania do miejsca pracy
    - mile widziane wykształcenie techniczne
  • Oferujemy:
    - pracę na pełny etat
    - stabilne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia
    - interesujące wyzwania zawodowe
    - możliwy bezpłatny transport
    - zakwaterowanie
    - wsparcie przy wdrażaniu do pracy i realizacji zadań
    - niezbędne szkolenia (platforma e-learningowa)
    - pracę zespołową w przyjaznej atmosferze
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:Dołącz do CV następującego oświadczenie:
    Dołącz do CV następującego oświadczenie: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Schavemaker Group dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Zobacz więcej zdjęć

Wyślij swoją aplikację za pomocą poniższego formularza

Telefon
+4X XXX XXX [Pokaż]

  • Odsłon: 58