PRACOWNIK CLEANROOMU EINDHOVEN

Brabancja Północna  |   23-04-2024 11:01   |  Numer ogłoszenia: 192211
  • Stanowisko:PRACOWNIK CLEANROOMU EINDHOVEN
  • Branża:Transport i Logistyka
CLEANROOM OPERATOR
EINDHOVEN, NB, NL
EU⭑People - Twoja zaufana agencja rekrutacyjna, z przyjemnością oferuje Ci stanowisko Pracownika Cleanroom w firmie HQ Pack. Ta wysokotechnologiczna firma produkcyjna zajmuje się produkcją skrzyń transportowych i palet, które są wykorzystywane do przewozu drogich części maszyn specjalnymi samochodami ciężarowymi lub samolotami na całym świecie.
CZYM JEST CLEANROOM?
Cleanroomy to niezwykle czyste przestrzenie, które utrzymują czystość produktów na poziomie molekularnym. Jest to konieczne podczas pracy z częściami maszyn, na przykład. Przygotowując się do pracy, ubierasz specjalny kombinezon, rękawice i plastikowe nakładki na buty. Jesteś teraz gotowy, by wejść do cleanroomu!
ZADANIA CODZIENNE:
Praca wewnątrz cleanroomu, wykonując poniższe zadania:
Czyszczenie pojemników, sprzętu wysokotechnologicznego, narzędzi i nie tylko
Montaż sprzętu wysokotechnologicznego, części i produktów
Czytanie (i praca zgodnie z) rysunkami technicznymi i procedurami
Kontrola jakości i pakowanie produktów
Współpraca z innymi członkami zespołu
Utrzymywanie jak najwyższego poziomu czystości wewnątrz cleanroomu
INFORMACJE O PRACY:
Stawka godzinowa: €16,14/godz. (brutto) (stawka podstawowa €13,67 + dodatek 18% za każdą godzinę) + dodatek urlopowy i wakacyjny!
Pełny etat: 38 godzin tygodniowo
Zmiany:
Poranna zmiana 06:00-15:00
Wieczorna zmiana 15:00-00:00
Bonusy za zmiany:
18% za każdą godzinę pracy w obu zmianach (€13,67 + 18% = €16,14/godz.)
33% za pracę po 00:00 (€13,67 + 33% = €18,19/godz.)
30% za pracę w sobotę (€13,67 + 30% = €17,78/godz.)
WYMAGANIA PRACY:
Komunikatywne umiejętności języka angielskiego lub niderlandzkiego na poziomie średniozaawansowanym lub lepszym (B1 lub lepszy)
Doświadczenie lub wykształcenie w opisanym lub pokrewnym stanowisku - mile widziane, ale nie zawsze konieczne
Umiejętność czytania i pracy z rysunkami technicznymi - mile widziana, ale nie konieczna
Chęć nawiązania długotrwałej współpracy
Gotowość do pracy w systemie zmianowym
Umiejętność zapewnienia jakości w pracy
DODATKOWE KORZYŚCI:
Standardowy dodatek w wysokości 18% (za każdą przepracowaną godzinę) do stawki godzinowej
Jeśli posiadasz prawo jazdy kategorii B i mieszkasz w naszym mieszkaniu firmowym, możesz dodatkowo zarabiać, prowadząc siebie i współpracowników do pracy firmowym samochodem. Możesz zarobić bonus w wysokości do €40 NETTO/tydzień wykonując tę czynność.
  • Miejsce pracy:
    Eindhoven

Wyślij swoją aplikację za pomocą poniższego formularza

Telefon
+3X XXX XXX [Pokaż]

  • Odsłon: 21