OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO

Brabancja Północna  |   23-04-2024 10:57   |  Numer ogłoszenia: 192208
  • Stanowisko:OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO
  • Branża:Transport i Logistyka

Poszukujemy Pracownika Logistyki
Eindhoven, NB, NL
EU⭑People, agencja rekrutacyjna godna zaufania, ma przyjemność zaoferować Ci stanowisko Pracownika Logistyki w HQ Pack. Ta wysokotechnologiczna firma produkcyjna zajmuje się produkcją skrzyń transportowych i palet, które są wykorzystywane do przewozu drogich części maszyn specjalnymi samochodami ciężarowymi lub samolotami na całym świecie.
ZADANIA CODZIENNE:
Rozładunek i przenoszenie przychodzących towarów
Kompletowanie zamówień
Obsługa wózków EPT, wózków wysokiego składowania i/lub wózków paletowych
WYMAGANIA ZAWODOWE:
Znajomość języka angielskiego lub niderlandzkiego na poziomie średniozaawansowanym lub lepszym (B1 lub lepszy)
Doświadczenie lub wykształcenie na stanowisku opisanym lub pokrewnym – mile widziane, ale nie zawsze konieczne
Posiadanie ważnych holenderskich certyfikatów na wózki widłowe (EPT, wózek widłowy, wózek wysokiego składowania, wózek wysokiego podnoszenia)
Gotowość do długotrwałej współpracy
Gotowość do pracy w systemie zmianowym
Zapewnienie jakości
INFORMACJE O PRACY:
Stawka godzinowa: €16,14/brutto (€13,67 stawka podstawowa + 18% dodatek za każdą godzinę) + dodatek urlopowy i wakacyjny!
Pełny etat - 38 godzin tygodniowo
Zmiany:
Poranna zmiana 06:00-15:00
Popołudniowa zmiana 15:00-00:00
Premia za zmiany:
18% za każdą godzinę pracy w obu zmianach (€13,67 + 18% = €16,14/godzina)
33% za pracę po godzinie 00:00 (€13,67 + 33% = €18,19/godzina)
30% za pracę w soboty (€13,67 + 30% = €17,78/godzina)
Jeśli posiadasz prawo jazdy kategorii B i mieszkasz w naszych zakwaterowaniach firmowych, możesz dodatkowo zarabiać na prowadzenie siebie i współpracowników do pracy firmowym samochodem. Możesz otrzymać premię do €40 NETTO/tydzień za wykonanie tego zadania.
OPIS STANOWISKA
Wyposażony w skaner i wózek EPT lub wózek paletowy, będziesz rozładowywać i przenosić przychodzące towary. Będziesz również kompletować zamówienia, aby pomóc innym działom. Na przykład, możesz zbierać materiały dla swoich kolegów do wykorzystania w procesie produkcyjnym. Ty i Twój zespół kolegów jesteście odpowiedzialni za cały proces w magazynie.
Jeśli jesteś zainteresowany tym stanowiskiem, prosimy o przesłanie swojego CV na adres email: magdalena@eu-people.com lub kontakt pod numerem telefonu:+31 627 743 434.
Dołącz do naszej dynamicznej drużyny i rozwijaj swoją karierę w dziedzinie logistyki!
  • Miejsce pracy:
    Eindhoven

Wyślij swoją aplikację za pomocą poniższego formularza

Telefon
+3X XXX XXX [Pokaż]

  • Odsłon: 24