Stolarz produkcja skrzyń drewnianych Holandia

Wszystkie regiony  |   11-09-2024 17:54   |  Numer ogłoszenia: 190452
  • Stanowisko:Stolarz produkcja skrzyń drewnianych Holandia
  • Branża:Przemysł

 miejsce pracy: Waalwijk

obecnie dla naszego klienta, firmy zajmującej się produkcją skrzyń drewnianych poszukujemy stolarzy

obowiązki:

projektowanie i produkcja konstrukcji drewnianych - skrzyń
cięcie, piłowanie, szlifowanie
kontrola jakości wytworzonego produktu

wymagania:
doświadczenie na stanowisku stolarza lub stolarza meblowego, przy pracy z drewnem
znajomość języka  angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym
Dobra kondycja fizyczna

holenderska umowa o pracę
Stawka: 13,41 Euro Brutto za godzinę + 15% dodatku zmianowego w godzinach 05.00-23.00 i 30% dodatku zmianowego w godzinach  23.00-5.00
- możliwość wypracowywania nadgodzin
pracodawca zapewnia samochód i zakwaterowanie

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie swojego CV po angielsku lub niemiecku na adres mailowy:   office@eastgaterecruitment.com

w temacie prosimy wpisać "Stolarz Produkcja skrzyń Holandia "

Wyślij swoją aplikację za pomocą poniższego formularza

  • Odsłon: 35