testek

Order picker - dział mroźni

Brabancja Północna, Veghel  |   4 dni temu   |  Numer ogłoszenia: 188520
  • Stanowisko:Magazynier
  • Branża:Inne
HOBIJ International Work Force Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia, wpisaną na podstawie Certyfikatu Ministra Gospodarki i Pracy do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 7749.

Praca na magazynie centrum dystrybucji Sligro

Zakres obowiązków:

# Kompletacja zamówień - order picker

# Pakowanie, skanowanie, sortowanie, liczenie towaru

PRACA NA DZIALE MROŹNI -25 STOPNI
Lokalizacja: Veghe;

Nasze wymagania

- motywacja oraz chęci do pracy
- mile widziane prawo jazdy kat. B,
- dobra znajomość języka angielskiego

Co oferujemy?

Oferujemy stabilną i legalną pracę w oparciu o kontrakt holenderski. Pomagamy w organizacji transportu do Holandii z naszym zaufanym przewoźniem oraz w załatwieniu wszelkich formalności związanych z zatrudnieniem. Oferujemy odpłatne zakwaterowanie i ubezpieczenie zdrowotne, dojazd do pracy dla osób korzystających z zakwaterowania agencyjnego. Możliwość długotrwałej współpracy, opiekę koordynatorów przez cały okres zatrudnienia, atrakcyjne wynagrodzenie i stawkę godzinową , cotygodniowe przelewy na Twój rachunek bankowy, dodatek wakacyjny i urlopowy, dodatki za prace zmianowe oraz w weekendy.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV (tylko w języku angielskim z informacją MROŹNIA w tytule maila) na adres mailowy info@hobij.pl

Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Houdstermaatschappij Hobij Personeelsvoorziening BV z siedzibą w Veghel. Dane przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016r. (RODO) na potrzeby rekrutacji. Kandydatowi/kandydatce których dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do swoich danych, ich poprawiania, edytowania, usuwania, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego

Wyślij swoją aplikację za pomocą poniższego formularza

  • Odsłon: 98