Praca w porcie, przeparkowywanie samochodów!

Holandia Południowa  |   3 dni temu   |  Numer ogłoszenia: 183220
  • Stanowisko:przeparkowywanie aut
  • Branża:Przemysł
13,68 euro brutto  – praca w porcie, przeparkowywanie samochodów - OD ZARAZ !

Zatrudnimy osoby do pracy w porcie przy  przepakowywaniu samochodów. Miejsce pracy: Rotterdam
  • Miejsce pracy:
    Rotterdam
  • Opis stanowiska:
    przeparkowywanie samochodów w porcie, praca na zewnątrz
    praca w garażu (zrywanie foli i zabezpieczeń w nowych autach, przygotowywanie do sprzedaży, myjnia, odkurzanie itp.)
  • Wymagania:
    Prawo jazdy- minimalne doświadczenie 2 lata w prowadzeniu samochodów
    Mile widziane doświadczenie w podobnym miejscu pracy
    Angielski komunikatywny
  • Oferujemy:
    Wynagrodzenie wypłacane co tydzień - na konto bankowe.
    Pewne godziny! Atrakcyjne warunki
    pomoc w zorganizowaniu wyjazdu i wszystkich formalności na miejscu.
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:Zadzwoń na numer +48 504 181 439 bądź wyślij CV na adres praca@flexcraft.eu .

    Jeśli nie ta oferta to dobierzemy Ci inną - co tydzień nowe propozycje! Flexcraft sp. z o.o. jest międzynarodową Agencją Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 273.

    Oferta pracy tymczasowej

Wyślij swoją aplikację za pomocą poniższego formularza

Telefon
48X XXX XXX [Pokaż]

  • Odsłon: 66