Praca bez języka przy obróbce skór wołowych 13,68

Wszystkie regiony  |   1 dzień temu   |  Numer ogłoszenia: 183215
  • Stanowisko:Obrabiacz skór wołowych
  • Branża:Przemysł
Oferujemy pracę w zakładzie zajmującym się obróbką skór wołowych.

Naturalny produkt zostaje poddany preparacji, zachowując przy tym wysoką jakość. Skóry zwierzęce trafiają na różne działy produkcji zależnie od ich właściwości/koloru.
Praca polega na soleniu, wykrawaniu i analizie krowiej skóry oraz kontroli jakości.

W kolejnym etapie produkt trafia na ekspedycje, gdzie zakresem obowiązków jest: pakowanie skór i układanie gotowych towarów na palety oraz ewentualne prace magazynowe.
  • Opis stanowiska:
    pakowanie skór i układanie gotowych towarów na palety oraz ewentualne prace magazynowe.
  • Wymagania:
    - Chęć do podjęcia pracy na dłuższy okres
    - mile widziane prawo jazdy kategorii B- ale nie jest wymagane
    - komunikatywność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki.
  • Oferujemy:
    Pomoc w zorganizowaniu transportu do biura (niezależnie czy jesteś w Polsce czy w Holandii)
    - opiekę polskiego koordynatora
    - ubezpieczenie
    - wypłaty tygodniowe
    - zakwaterowanie w pokojach dwuosobowych!
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:Zainteresowany? Zadzwoń już teraz !!! Posiadamy także inne prace magazynowe.

    Jeśli jesteś zainteresowany zadzwoń +48 504 181 439 Klaudia bądź wyślij CV na adres praca@flexcraft.eu

    Agencja Zatrudnienia Flexcraft od kilkunastu lat skutecznie kieruje polskich kandydatów do sprawdzonych, holenderskich firm. Jesteśmy w pełni certyfikowaną agencją pracy, która w swoich działaniach zawsze stawia na jakość, szacunek i uczciwość. Nasz profesjonalizm i doświadczenie w rekrutacji sprawia, że jesteśmy postrzegani jako rzetelna i konkurencyjna firma na rynku pracy.
    KRAZ 273

    Klauzula RODO
    Aplikując na stanowisko u pracodawcy zagranicznego wskazane w ofercie wyraża Pan/Pani zgodę na przetwarzanie danych osobowych pozyskanych w procesie rekrutacji.
    Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Flexcraft Polska Sp. z o.o., ul. Budowlanych 66/1, 45-123 Opole, KRS: 0000091410, NIP: 7542709595, REGON: 532242211. Pani/Pana dane zbierane są w celu rekrutacji do pracy u pracodawcy zagranicznego. Ma Pani/Pana prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do żądania poprawienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania tych danych, prawo do przenoszenia danych, odwołania zgody, wyrażenia sprzeciwu. Szczegóły dotyczące przetwarzania dostępne są na stronie www.flexcraft.pl w zakładce ,,Informacje – RODO w Flexcraft Polska”.

Wyślij swoją aplikację za pomocą poniższego formularza

Telefon
48X XXX XXX [Pokaż]

  • Odsłon: 154