testek

Order picker na magazynie budowlanym-14.45 euro !

Holandia Północna  |   22 godzin temu   |  Numer ogłoszenia: 182242
  • Stanowisko:Order picker
  • Branża:Transport i Logistyka
Agencja pracy szuka osób na stanowisko orderpickerMiejsce pracy : Oosterhout
WYMAGANIA:
doświadczenie na wózku EPT i na reachtruck
komunikatywny angielski
mile widziane prawo jazdy kat Bchęć podjęcia współpracy na minimum 3 miesiące
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
Do zakresu obowiązków pracowników należeć będzie orderpicking ze skanerem na wózku EPT. Konieczna jest umiejętność prowadzenia takiego wózka. Produkty, które są na stanie to przede wszystkim farby oraz inne materiały wykończeniowe.Praca od 16.30-2.00
OFERUJEMY:
wypłaty tygodniowe stawka : 14.45 euro brutto+1.52 dodatku ADV+8% dodatku stałego
zakwaterowanie w hotelach, mieszkaniach w kamienicach, domkach jednorodzinnych, pokoje 2-osobowe
dodatki zmianowe , wakacyjne
opiekę polskich koordynatorów
ubezpieczenie
dojazdy z miejsca zakwaterowania do pracy
Aplikuj już dziś !! Wyslij swoje cv na a.knysak@flexcraft.eu lub zadzwon 48 573104386

Oferta pracy tymczasowej
KRAZ 273
  • Miejsce pracy:
    Osterhout

Wyślij swoją aplikację za pomocą poniższego formularza

  • Odsłon: 494