Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Czytali temat:
szylwia7 kapteina Certico MilutkiPan (6574 niezalogowanych)
5 Postów
Joanna Kozera
(kacha78)
Początkujacy
kacha78 napisał:
Bardzo dziękuję za odpowiedź. Wyrok alimentacyjny mam juz od 1999 roku. Sprawa u komornika jest od 2003 roku. W tej chwili ojciec dziecka ma juz trzecia żonę. Na pozostałe dwoje dzieci również nie płaci. jak wspomniałam wyżej pracuje od co najmniej 3 lat w Holandii. Kupił sobie nowe auto i cieszy się z życia. Nie stać mnie na adwokata a komornik nie chce sie zając poszukiwaniem dłużnika w Holandii. W tej chwili jest to już ponad 20 tys. A co w przypadku gdy pracuje nielegalnie?

Dostałam dokładny adres pobytu dłużnika w Holandii. Czy to wystarczy aby wszcząć tam egzekucję?
Zgłoś wpis
5 Postów
Joanna Kozera
(kacha78)
Początkujacy
Jeżeli zaległości wynoszą ponad 25 tysięcy. To czy w takim razie moge spodziewać się , iż dostnę wszystko od razu czy bedzie to spłata ratalna?
Zgłoś wpis
551 Postów

()
Latający Holender
nie wydaje mi sie zeby wyplacili ci wszystko najpierw musza mu zajac pesje i/lub srotki materialne ale jak ci szczescie sprzyja i ma on takie oszczednosci to jest mozliwe wyegzekwowac od niego w calosci ta sume .
Jesli jego 3 zona tez zarabia to zostawia im na rodzine cos okolo 1200€ netto a reszte beda zabierac z wyplaty . TZN to jest tak zarabjaja we dwoje powiedzmy jakies 2500€ miesiecznie stopa wolna od pobran na rodzne wynosi cos okolo 1200€ miesiecznie . W tym wypadku beda mu pobierac 1300€ na poczet zaleglych alimentow i renty/kary za nie placenie . Jesli maja podpisana Intercyze i jest okreslone zewszysko osobo to jej wyplaty nie rusza ale za to moga zabierac jego wyplate na poczet dlugu . W wypadku jak oni maja ta intercyze a ex zapisal wszystko swojej zonie tzn auto , oszczednosci dom itd to tylko z tego co jest na jego nazwisko beda go scigac .
Zgłoś wpis
5 Postów
Joanna Kozera
(kacha78)
Początkujacy
Bardzo dziękuję za odpowiedź. Odnalazłam jego byłą drugą żonę, okazało się że jej również nie płaci na dwójkę dzieci... A co z zasiłkiem z Holandii na nasze dzieci? Mamy jakąś szansę taki zasiłek otrzymać skoro on tam mieszka a ja tutaj?
Zgłoś wpis
551 Postów

()
Latający Holender
kacha a tak ciezko przeczytac poprzednie odpowiedzi i pytania ?
W pierwszej i drogiej wypowiedzi na poprzedniej stronie daje juz odpowiedz na zadane przez ciebie pytanie .
Zgłoś wpis
42 Posty
kadon
(kadon)
Bywalec
Zgłoś wpis


Bliżej nas