Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Czytali temat:
tony montana Tomasz Xxx jan kowalski Rafał Þórr Zasłucki Kuba G BartekT (5432 niezalogowanych)
1 Post
Początkujacy
Ostatnio w "Zwierciadle" pojawił się ciekawy artykuł o "Kobietach alfa", czyli takich, które są bardzo dobrze wykształcone, mają wysokie stanowiska, są niezależne, i nie potrafią zbudować trwałego, ciepłego związku. To także "znak czasu", gdy kobiety stają się coraz bardziej władcze, a mężczyznom trudno je zaspokoić, dogonić, spełnić oczekiwania. Czasem jest to kwestia społeczno-środowiskowa, ale częściej zależy to od stylu osobowości. Zawsze warto się bliżej przyjrzeć sobie, partnerowi, relacji, aby zobaczyć, co działa nie tak, jakbyśmy tego chcieli. Bywa, że związek się rozpada, a bywa, że praca nad sobą, nad relacją pomaga się zbliżyć i osiągnąć satysfakcję.
Polecamy artykuł www.psychologiczny.com.pl/art/30,jak-poz...st-potrzebna-terapia
Gabinet Psychologiczny Drugi Brzeg
Zgłoś wpis
18 Postów

()
Bywalec
18 Postów

()
Bywalec
druga połówka" - sama nie wiem czy w ogóle ten termin jest realny...
Nie ma według mnie osób, które idealnie jak 2 połówki jabłka do siebie pasują...
każdy jest inny, każdy ma wady i zalety...trzeba się dotrzeć, być wyrozumiałym i chcieć jak najlepiej dla ukochanej osoby...a co z tego wyjdzie weryfikuje samo życie....
możemy być pewni kogoś...a za chwilkę budzimy się z tego "snu"...
Zgłoś wpis
3 Posty
Monika Pawłowicz
(MoniczkaPawl)
Początkujacy
nieumiejętne podejście do tematu sama wiele razu doświadczałam na własnej skórze "końskiego podrywu" i momentami miałam na prawdę już dość. Ciekawie opisane sposoby podrywu spotkałam kiedyś na tym portalu i o dziwo w większości pokrywały się z moim nastawieniem
Zgłoś wpis
8 Postów
Jadwiga Bednarek
(Jadwiga69)
Początkujacy
Po ostatnim rozstaniu z facetem, powiedziałam sobie że nie chcę już szukać żadnego Lecz po roku byciu samej chciałabym kogoś znaleźć Lecz postanowienie wcześniejsze jest we mnie silniejsze.
Stwierdziłam że jak ma się znaleźć to znajdzie się sam ten odpowiedni, bądź jak się okaże po czasie nie
Zgłoś wpis
7 Postów
Małgosia W
(Magos)
Początkujacy
Przeczytałam uważnie wasze posty, uważam, ze nic na siłę jeśli ma się kogoś poznać to się pozna, a czy będzie to osoba właściwa to już ? , wiem jedno trzeba być otwartym na drugą osobę i próbować, a , że czasami nam nie wyjdzie trudno i tak bywa , a gdybyśmy nie spróbowali to również mielibyśmy do się pretensje, że dlaczego nie spróbowaliśmy się związać z tą czy tamtą osobą, nikt nie jest idealny, może trzeba iść na mały kompromis, aby nie być samotnym i może szybciej wtedy znajdziemy tą drugą połowę czego życzę wszystkim samotnym
Zgłoś wpis
8 Postów
Jadwiga Bednarek
(Jadwiga69)
Początkujacy
W końcu kogoś znajdziesz i trafisz na tą swoja druga połówkę ;]
Zgłoś wpis
2 Posty
Początkujacy
Czesc Jadwiga69 jestes zainteresowana??
Zgłoś wpis


Bliżej nas