Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Bezrobotni Polacy szybciej opuszczą Holandię - Holandia

13 Posty
Arek J.
(arek i kamila)
Bywalec
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Bezrobotni Polacy szybciej opuszczą Holandię
niech kemp zajmie sie najpierw nielegalnymi ktorzy maja po 6 dzieci my polacy pracujemy na nich ciezko a jak nie moga kontrolowac naplywu pakistanczykow marokanczykow itp to ich problem a co do alko to holendrzy nie pija? w gb jest podobny problem tylko ze anglicy twierdza ze im prace zabieramy pozdrawiam wszyskich polakow na obczyznie
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
super pogoda
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
...pija i pijemy z umiarem. wszystko jest dla ludzi. tyle ze ja do mnie do domu nie zapraszam gosci, ktorzy nie umieja sie zachowac i naduzywaja moich zasad. Chyba ma troche racji ten czlowiek, szkoda tylko ze nie umial tego przewidziec.... podobno holedrzy w przewidywaniu sa najlepsi... a tu... sie narobilo...
13 Posty
Arek J.
(arek i kamila)
Bywalec
doladnie tylko czemu biora nas wszyskich do jednego worka czy to znaczy ze kazdy czarny to dealer ganster i bierze zasilki na maxa? nie wydaje mi sie a tak nawiasem jestesmy w ue to zabardzo nie moga nic zrobic
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
hmm jestem ciekawy jak to ma funkcjonować.. niby w jaki sposób chcą nas z tond wyrzucić..? bo ja tego nie widzę nic a nic... śmieszy mnie to trochę bo w jaki sposób chcą sprawdzić czy ktoś przyjechał w celach zarobkowych czy rekreacyjnych.. no ciekawe to ciekawe... pożyjemy zobaczymy no i jak my im pracę zabieramy..? w jaki sposób.. to jak im to przeszkadza niech nas nie zatrudniają.... jak tak źle im z nami
Zgłoś wpis
Marcin Grabowski
(MarcinG48)
Początkujacy
mam pracy to co ?
mam np. dom z gminy, czy wynajmowany, mam tyle pieniedzy zaoszczedzone ze stac mnie nie pracowac i zyc np. tutaj 2 lata, albo wygrana w totka to co ?
musze wypad tylko dlatego ze ze Wschodu pochodze ? heh ?
Polak moze tutaj zyc bez pracy, i uczciwie, a nie wychodza ze Polak to kradnie,pije,i ciezko pracuje
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
A jak sprawdzą tych co nie są zameldowani? Trochę to chyba awykonalne. Ciekawe kto będzie na leniwych Holendrów pracował, nie wspomne o tych o ciemniejszej karnacji. Życzę" powodzenia "panu ministrowi.

()
Początkujacy
prosi sie jak lysy

()
Początkujacy
historje tego kraju kazdy dobrze zna i wie skad wzielo sie bogactwo i dorobyt na tych bagnach.gdy my bylismy pod rozbiorami oni podbijali,rabowali i niewolili tzw.kolonie.rasizm i wykozystywanie innych jest tu wpajane od dziecka,cwaniactwa mozemy im pozazdroscic sa w tym swietni.to my tu przyjechalismy w poszukiwaniu pracy,lepszego zycia i to oni sa u siebie ,to prawda.silna ekonomia tez prawda dzieki miedzy narodowym firma ktore sie tu znajduja,prawda a kto tak naprawde w nich pracuje?bo podejscie naszych holenderskich kolegow kazdy zna.polacy pija prawda i tyle moga nam zazucic llecz my nierobimy im wyrzutow o narkomanie,prostytucje,exstremalne dewiacje sexsualne niezapomnijmy ze holandia to najwiekszy kanal przemytu narkotykow do eu niedlugo beda musieli z tym skonczyc. prawo ue.bez trawy i prostytutek to jest tu niezbyt ciekawiepodatki ok tzeba placic wiec dlaczego niemozemy kozystac z benefitow(3miesiace)za to niedorozwinietyl ub uznany za narkomana joop ,hans ... ma pelne prawa bez ograniczen czasowych i to musimy zrozumiec eeee.szlachta,rasa panow to zakrawa pod III rzesze w XXI wieku.jedyny kraj w ue ktory chce prawnie wprowadzic dyskryminacje.to nie RPA bourowie ciekaw jestem co na to nasza ambasada?znowu cicho?w tym roku zaczyna sie nasza prezydentura w ue zobaczymy bo to tak niemoze zostac!!!biezmy przyklad z turkow ich jednosci strajkojmy,bojkotojmy ich produkty sklepy uslugi itp.zobaczymy wtedy ta silna ekonomie.my polacy porafimy sie jednoczyc gdy nam zle a jest zle i moze byc tylko gorzej jezeli to tak pozostawimy.LO

()
Początkujacy
za to niedorozwiniety lub uznany za narkomana joop,hans ma nieograniczone prawa.jednosc w nas,bojkotojmy ich produkty uslugi itp.zobaczymy wtedy przyklad turcy marokani o nich cisza a tak wlasnie postepuja.jedyny kraj ktory prawnie wprowadza dyskryminacje to nie rpa bourowie.


Bliżej nas