Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Pomysły na zabawy urodzinowe dla dzieci - Holandia

Czytali temat:
od86 Akumaii (130 niezalogowanych)
129 Postów
od86
(od86)
Stary wyjadacz
Witam grupowiczów,może ktoś podrzuci jakieś pomysły na urodziny w temacie dinozaury .
Zgłoś wpis
145 Postów
Natalia Verka
(Netke)
Stary wyjadacz
Jaką grupa wiekowa ?
Dla młodszy miałam wykopaliska..kości dinozaura zrobiłam z gliny. Zakopane było w piasku + pędzelek dał dzieci..
Miałam wydrukowane dinozaury ( takie do wyklejania plasteliną) zalaminowalam i klejem na gorąco przykleiłam nakrętki..dzieciaki wkładały tam pompony( starsze szczypcami) . Piosenka z pokazywaniem Miłosza Konarskiego.
Berek dinozaur”- zabawa ruchowa z elementem skoku.
Raz, dwa trzy dinozaurem jesteś ty.
„Dinozaur podskakuje obunóż, ma dotknąć 1 z dzieci, które ucieka także podskakując. Dotknięte dziecko zostaje dinozaurem.
Zabawa „Słuchaj, a potem szukaj”. Dzieci, chowają dinozaura, tak, aby było go widać. Opisują, gdzie on się znajduje np. pod dużym krzakiem na środku podwórka. Dziecko (które wcześniej było odwrócone) odnajduje dinozaura.
expresskaszubski.pl/pl/662_artykuly-spon...je-jak-sie-przy.html

A jeśli pogoda jest taka sobie to najlepiej po prostu wybrać się razem do sali zabaw
Zgłoś wpis


Bliżej nas