Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Ginekolog Rzeszów - Holandia

Czytali temat:
Natalia Verka rinke (137 niezalogowanych)
145 Postów
Natalia Verka
(Netke)
Stary wyjadacz
Czy podczas miesiączki można zapisać się do ginekologa? Bo mam dziś pierwszy dzień ale też ogólnie boli bardzo podbrzusze jaki i przed okresem jak i w trakcie. A wzięłam nospe dwa razy i nic nie pomaga...

I czy polecicie ginekologa z Rzeszowa?
Zgłoś wpis
129 Postów
od86
(od86)
Stary wyjadacz
Normalnemu ginekologowi nie powinna przeszkadzać krew menstruacyjna. Przy silnym bólu miesiączkowym warto połączyć leki np. Paracetamol/ibuprofem (działa przeciwbólowo) + nospa (działa na skurcze). Polecam też panadol femina- ma w sobie już połączenie obu typu substancji i jest przeznaczony do bóli miesiączkowych. Mi ginekolog mówiła, że nie ma problemu by wziąć 2 ibuprofeny. Jeżeli często masz bolesne miesiączki udaj się do lekarza ginekologa, bo możesz mieć jakieś nieprawidłowości jak pcos czy endometrioza

A i od siebie polecam w Rzeszowie zapisanie się do pani doktor ginekolog-rzeszow.pl/ Ma duże doświadczenie
Zgłoś wpis


Bliżej nas