Proszę się zalogować lub zarejestrować by zobaczyć lub zmodyfikować swój profil.

Sortownia , zrywanie papryki

Holandia Południowa, De Lier  |   07-05-2024 08:44   |  Numer ogłoszenia: 192518
  • Stanowisko:Pracownik sortowni papryki
  • Branża:Inne
Praca na szklarni, temperatura jest około 25 stopni, zależy od pogody jaka jest na zewnątrz.
Układanie papryki na Wózki do zbierania - są elektryczne jadą ze stałą prędkością nie trzeba ich pchać.
  • Miejsce pracy:
    De Lier
  • Opis stanowiska:
    zrywanie Papryki i ścinanie liści z plantów
    sortowanie i kontrola jakości papryk
  • Wymagania:
    Obowiązkowo buty zamknięte z blachą
    chęci do pracy
    dyspozycyjność do rozpoczęcia pracy
  • Oferujemy:
    miejsce pracy: De Lier
    stawka: 13,27 brutto/h
    start pracy: ASAP

Wyślij swoją aplikację za pomocą poniższego formularza

Telefon
+4X XXX XXX [Pokaż]

  • Odsłon: 23