Elektryk w Canpack Netherlands

Holandia Południowa  |   26-04-2024 13:17   |  Numer ogłoszenia: 192333
  • Stanowisko:Elektryk w Canpack Netherlands
  • Branża:Inne
Wynagrodzenie
€21,30 za godzinę

Akceptowane języki
Holenderski, Angielski

Branża
Techniczna

Miejsce pracy
Helmond, Holandia

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na czas określony

O ofercie
Canpack Netherlands to firma, która z pasją stwarza nowe możliwości rozwoju swojej firmy i kształtowania swojej jakości w ich specjalizacji. Z biegiem lat firma powiększała się i rozszerzyła swój asortyment. Obecnie oprócz puszek po napojach oferują również wysokiej jakości szkło, metalowe zamknięcia oraz opakowania spożywcze i przemysłowe.

Jako elektryk jesteś odpowiedzialny za wykonanie konserwacji (zapobiegawczej i leczniczej) w instalacjach technicznych i obiektach, aby zapewnić optymalne środowisko produkcyjne. Będziesz rozwiązywać problemy i zmiany, zapewniając jakość prac konserwacyjnych instalacji technicznych. Pamiętaj, że będziesz używać urządzeń pomiarowych i diagnostycznych do oceny działania komponentów elektrycznych, dlatego ważne jest, żebyś znał/-a tego rodzaju narzędzia.
Będziesz pracować na 5 zmianach w harmonogramie 2-2-2, co oznacza, że będziesz pracować 6 dni z rzędu, dwa dni od 06:00 do 14:00, dwa dni od 14:00 do 22:00 i kolejne dwa dni od 22:00 do 06:00. Po tych 6 dniach roboczych będziesz miał/-a cztery dni odpoczynku. W ciągu tygodnia przepracujesz 34 godziny, z możliwością przepracowania dodatkowych godzin, za które otrzymasz dodatki.
Zanim zaczniesz pracę, nasz klient przeprowadzi z tobą wstępną rozmowę, aby sprawdzić, czy praca i zespół Ci odpowiadają. W pierwszych dniach swojej pracy otrzymasz wprowadzenie, instrukcje bezpieczeństwa i szkolenie, pod kątem zapoznania się z firmą i swoimi obowiązkami. Dołącz do tego zespołu profesjonalistów jako elektryk!

Benefity
Płatności na czas
Płatności tygodniowe
Gwarantowane godziny pracy
Zorganizowane zakwaterowanie
Transport do/z pracy
Ubezpieczenie zdrowotne
Program lojalnościowy
Rekrutacja online
Aplikacja MyOTTO
Pomoc 24/7

Obowiązki
Diagnozowanie systemów
Rozwiązywanie nieprawidłowości
Analizowanie nieprawidłowości
Korzystanie z urządzeń diagnostycznych
Tworzenie programów do tworzenia kopii zapasowych
Kontrola szaf elektrycznych
Praca z urządzeniami pomiarowymi
Praca z czujnikami, urządzeniami sterującymi i systemami elektrycznymi

Wymagania
Posiadasz doświadczenie na podobnym stanowisku
Posiadasz wiedzę techniczną
Znajomość z zakresu maszyn obrotowych
Znajomość czujników i urządzeń sterujących
Potrafisz czytać i interpretować rysunki techniczne
Posiadasz ważne prawo jazdy (kategoria B)
Doświadczenie w pracy z elektronarzędziami i narzędziami ręcznymi
Znasz język angielski i/lub język holenderski
  • Miejsce pracy:
    Holandia
  • Opis stanowiska:
  • Wymagania:
  • Oferujemy:
    Benefity
    Pomoc 24/7

Wyślij swoją aplikację za pomocą poniższego formularza

Telefon
71X XXX XXX [Pokaż]

  • Odsłon: 15