Tokarz CNC AMSTERDAM

Holandia Północna  |   6 dni temu   |  Numer ogłoszenia: 188906
  • Stanowisko:Tokarz CNC
  • Branża:Inne

Link2work sp. z o.o.
 (nr certyfikatu 4570) to firma specjalizująca się w rekrutacji i selekcji pracowników, która już od ponad 16 lat pomaga pracownikom z Polski znaleźć zatrudnienie za granicą. Oferujemy stabilne i jasne warunki współpracy. Dla naszego Klienta -  holenderskiej firmy zajmującej się konstrukcjami stalowymi, przetwarzaniem i rurociągami, zlokalizowanej w centrum portu w Amsterdamie poszukujemy osób na stanowisko:

Tokarz CNC
Miejsce pracy: Amsterdam, Holandia
Zakwaterowanie: zapewnione
  • Miejsce pracy:
    Amsterdam
  • Opis stanowiska:
    przygotowanie i obsługa tokarek CNC
    ustawianie, mierzenie narzędzi i przygotowywanie maszyn CNC do wykonywania zadań, takich jak wiercenie, szlifowanie i frezowanie
    praca na podstawie rysunku technicznego
    produkcja i kontrola gotowych produktów zgodnie z określonymi wytycznymi
    konserwacja maszyn i narzędzi
    praca w systemie 2 zmianowym
  • Wymagania:
    min. 2 lata doświadczenie jako tokarz CNC
    doświadczenie w pracy z różnymi materiałami
    dobra znajomość języka angielskiego lub holenderskiego
    umiejętność czytania rysunku technicznego
    dokładność, solidność, samodzielność
    prawo jazdy kat. B
  • Oferujemy:
    umowę na holenderskich warunkach
    kontrakt roczny z możliwością stałego zatrudnienia
    stawkę 21,47€ brutto/h
    możliwość skorzystania z zakwaterowania firmowego
    możliwość skorzystania z transportu firmowego (płatne 5€/ dzień)
    zorganizowane ubezpieczenie, odpłatne (33,45€/tydzień)
    39 dni urlopu + dodatek ADV
    8,74% dodatku urlopowego
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:Kontakt telefoniczny w sprawie powyższej oferty pracy: +48 690 630 543

    Dodatkowe informacje:

    Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Link2work Sp. z o.o. z siedzibą w Opolu moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych).
    Jednocześnie przyjmuję do wiadomości, że administratorem danych osobowych, będzie Link2work z siedzibą przy ul. Krawieckiej 7/4 w Opolu.
    CV bez klauzuli nie będą brane pod uwagę.

Wyślij swoją aplikację za pomocą poniższego formularza

  • Odsłon: 62