Pracownik magazynu w Tommy Hilfiger w Venlo

Wszystkie regiony  |   6 dni temu   |  Numer ogłoszenia: 171229
  • Stanowisko:Pracownik magazynu
  • Branża:Transport i Logistyka
Wynagrodzenie
13,52 euro za godzinę

Akceptowane języki
Angielski

Branża
Logistyka

Miejsce pracy
Venlo, Holandia

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na czas określony

O ofercie
PVH jest jednym z największych centrów dystrybucyjnych w Europie, rozprowadzającym odzież dla marek Tommy Hilfiger i Calvin Klein. W magazynie w Venlo wysyłane są tysiące paczek do klientów internetowych i sklepów.

Jako Pracownik Magazynu dbasz o wysoką jakość odzieży, butów, torebek i innych akcesoriów. Będziesz zbierać odzież, etykietować opakowania, przygotowywać zamówienia, ładować/rozładowywać kontenery i wykonywać inne powiązane zadania logistyczne.

Na start będziesz pracować w systemie zmianowym dziennym od 08:00 do 17:00. Po pewnym czasie Twój grafik się zmieni, abyś mógł pracować w godzinach od 06:00 do 15:00 i od 15:00 do 22:45, za co dostaniesz dodatki do wypłaty. Gwarantujemy Ci 40 godzin pracy tygodniowo. Mniej więcej 5 razy w roku będziesz pracować w weekend, za co również zarobisz więcej.

Uzyskaj możliwość awansu na asystenta przełozonego lub przełożonego. Skorzystaj z możliwości zdobycia kontraktu w PVH! W stołówce możesz kupić pyszny lunch, aby zjeść go ze współpracownikami. Raz na jakiś czas w magazynie organizowany jest wyjątkowy dzień, podczas którego przyjażdżają food trucki lub lodziarnia. Super bonus tylko dla pracowników magazynu: dwa razy w roku czeka na Ciebie duża, wyjątkowa wyprzedaż!

Benefity
Płatności na czas
Płatności tygodniowe
Gwarantowane godziny pracy
Zorganizowane zakwaterowanie
Transport do/z pracy
Ubezpieczenie zdrowotne
Program lojalnościowy
Rekrutacja online
Aplikacja MyOTTO
Pomoc 24/7

Obowiązki
Kompletacja produktów
Pakowanie produktów
Kontrola jakości
Przygotowywanie zamówień
Sortowanie opakowań
Etykietowanie opakowań
Załadunek/rozładunek kontenerów

Wymagania
Dobra kondycja fizyczna
Gotowość do podjęcia pracy na dłuższy okres
Znajomość języka angielskiego

Wyślij swoją aplikację za pomocą poniższego formularza

Telefon
+3X XXX XXX [Pokaż]

  • Odsłon: 627